Gratulujem! Máš zdarma celý video kurz základov hry na gitare!
Venuj sa gitare 1 týždeň a získaj správne návyky na celý život
Unikátny a maximálne fungujúci ozajstný RÝCHLOKURZ GITARY
OD ZAČIATKU PO PESNIČKU
pre 30 účastníkov VIP LEVEL
Najnovší online video akustickej kurz gitary je otvorený

7 VIP video lekcií, ktoré Ťa krok za krokom povedú od štartu až po úplné nacvičenie výbornej piesne. Spoločne zvládneme ladenie gitary, najlepšie držanie trsátka, prvé akordy, rytmy, všetky potrebné informácie tak, že o týždeň budeš drilovať pesničku.

Viac ako 90 minút tých najpotrebnejších gitaristických tém a cvičení + 60 minút tréningov gitarových rytmov...

Nezmeškaj tento video kurz gitary, ktorý Ťa dokonale pripraví nielen na zvládnutie kurzovej pesničky, ale aj na hru ďalších tisícok piesní - na večierku, pri ohni, alebo len pre seba, či úzky kruh priateľov a blízkych... A možno oveľa viac.

SPUSTIŤ VIDEO KURZ - KLIK
Thanks for subscribing. Share your unique referral link to get points to win prizes..
Loading..