Spevník SK+CZ 01

Created on 4 septembra, 2016 at 1:40 am by admin

Spevník Vám ZADARMO odhaľuje…

Stiahnite si spevník HVIEZDA 1,
7 domácich veľkých hitov, ktoré s Vami budú spievať celkom všetci!

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“23″ font_color=“%23F7F0DE“ width=“620″ line_height=“31″]Tento jednoduchý a ľahko čitateľný spevník Vám pomôže prejsť cez prekážku, s ktorou bojujú začiatočníci, ale aj skúsenejší borci – NÁJSŤ ZADARMO PEKNÉ DOMÁCE PIESNE.

Stiahnite a hrajte piesne R. Müllera, P. Nagya, M. Žbirku, Z. Smatanovej, či skupín DESMOD, GLADIÁTOR a IMT SMILE – všetky upravené
na akordy Em, Ami, C, G a D .
ZAČNITE IHNEĎ a získate aj prístup na portál
s textami a akordami tisícov výborných piesní.[/text_block]

[op_popup popup_width=“420″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“15″ popup_padding_top=“20″ popup_padding_bottom=“20″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“30″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1421519086951″]

Stiahnuť ZADARMO teraz!

[op_liveeditor_element data-style=““]

50% Complete


[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““]

— SPACER —

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““]

Už iba napíšte Váš email, kam
Vám ihneď odošleme spevník:

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=“eyJjb2RlQmVmb3JlIjoiPGNlbnRlcj4iLCJjb2RlQWZ0ZXIiOiI8L2NlbnRlcj4ifQ==“]

— SPACER —

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““]!!!JAVASCRIPT ELEMENT!!![/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“16″ font_style=“italic“ font_color=“%23F7F0DE“ width=“620″ line_height=“31″]Prekvapte Vašich priateľov už na najbližšom večierku…[/text_block]

Spevník Vám ZADARMO odošleme
na e-mailovú adresu, ktorú zadáte vyššie.

Maroš Oravec – gitaristatrochu čísel: doposiaľ odohral 2.200 koncertov, nahral okolo 200 hudobných nahrávok, z toho viac ako 100 sám zložil. Maroš nahral gitaru na 8 CD-čiek pre rôznych interpretov, napísal 4 hity, na jeho 3 piesne boli spravené známe videoklipy Medzi vlkmi, Nerozumie a Rozprávka… Súkromne na gitare naučil hrať vyše 750 žiakov a jeho vyššími online video kurzami hry na gitare prešli už stovky absolventov.

Na začiatku septembra 2016 je v Marošovych internetových kurzoch hry na gitaru cez 5.800 účastníkov a absolventov a jeho legendárny E-book ŤAHÁK (nielen začínajúceho) GITARISTU používa viac ako 5.000 gitaristov v SR a ČR.


[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

All rights reserved: Maroš Oravec – GITAROVÁ ŠKOLA. EU – Copyright 2016
Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Kontakt

[/text_block]

Comments

Comments are disabled for this post.