Nevyhnutne akordy-l1

Created on 18 apríla, 2016 at 5:49 pm by admin

Vitaj v kurze NEVYHNUTNÉ AKORDY!

1.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

V 1. lekcii máme durové akordy C, D, A, G a G7

Po kliknutí na obrázok hociktorého akordu sa Ti zobrazí krátky video návod:

[/text_block]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

2.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]Na úvod dnes máme prvých 5 akordov. Najprv zvládni A a Ddur (Cdur bola podmienka účasti v kurze).
Ak ešte neovládaš G a G7, nechaj si ich na nasledujúci deň a dnes si popri A a D nacvič osminový rytmus piesne POSLEDNÍ KOVBOJ (bonusové video nižšie).[/text_block]

3.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]Po zvládnutí hmatov jednotlivých dvojíc akordov, trénuj ich striedanie po 2 dobách – zahraj DD – DD na jednom a potom na druhom akorde:
1. A – D
2. C – G
3. G – G7
4. G – D

Ak potrebuješ pomoc, pozri si bod 3 v lekcii č. 2. Nečakaj kým zvládneš všetky akordy = akordy zvládaj po dvojiciach. Dvojicu, ktorej akordy máš nacvičené, môžeš ihneď cvičiť s  bubnami. Ak náhodou nerozumieš ako trénovať, pozri si dole bonusové video RYTMUS a tiež tréningové nahrávky umiestnené pod ním.[/text_block]

— SPACER —

4.

BONUS: POSLEDNÍ KOVBOJ – RYTMUS:

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

RYTMUS: D(U)DU = ↓ ( ) ↓↑

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]Trénuj rytmus piesne v pomalom tempe (70 bpm):[/text_block]

— SPACER —

5.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Hraj pieseň spolu so mnou:

[/text_block]

— SPACER —

6.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Hraj pieseň samostatne s kapelou:

[/text_block]

STIAHNUŤ LEKCIU – E-BOOK – KLIK

7.

[custom_html]

[/custom_html]

[custom_html][socialconnect cid=1101][/custom_html]

Comments

Comments are disabled for this post.