Nevyhnutne akordy-l2-bez-menu

Created on 18 apríla, 2016 at 5:49 pm by admin

— SPACER —

Vitaj v kurze NEVYHNUTNÉ AKORDY!

— SPACER —

1.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

V 2. lekcii máme 3 durové a 3 molové akordy 🙂

Je ich ozaj 6, len sa tu nepomestia. Sú vo videu – bod 2 🙂
Po kliknutí na obrázok hociktorého akordu sa Ti zobrazí krátky video návod:

[/text_block]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

2.

— SPACER —

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Dnešné akordy zavedieme do praxe na piesni Petra Nagya:
FRAJERI 

[/text_block]

— SPACER —

3.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

LEVEL 1:
Po zvládnutí nácviku jednotlivých akordov, trénuj striedanie dvojíc so mnou – podľa videa. Hraj D(D) = ↓(↓) :

[/text_block]

— SPACER —

4.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

LEVEL 2:
Po zvládnutí 1. levelu, trénuj striedanie ťažších dvojíc. Hraj D(D) = ↓(↓) :

[/text_block]

PRVÁ POMOC – KLIKAk potrebuješ pomôcť skôr ako dokončíš lekciu

5.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Hraj pieseň spolu so mnou:

[/text_block]

— SPACER —

STIAHNUŤ LEKCIU – E-BOOK – KLIK

— SPACER —

6.

[custom_html]

Invalid ID given to PageFunnels shortcode.

[/custom_html]

[custom_html][socialconnect cid=1101][/custom_html]

Comments

Comments are disabled for this post.