Nevyhnutné akordy- L3 – 22 dní-bez-Menu

Created on 18 apríla, 2016 at 5:49 pm by admin

— SPACER —

Vitaj v kurze NEVYHNUTNÉ AKORDY!

— SPACER —

1.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

V tejto lekcii máme 3 „Maj“ akordy ????

Po kliknutí na obrázok hociktorého akordu sa Ti zobrazí krátky video návod:

[/text_block]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

[op_popup popup_width=“560″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“10″ popup_padding_top=“0″ popup_padding_bottom=“0″ popup_padding_left=“0″ popup_padding_right=“0″ pop_trigger_dontshow=“0″ pop_trigger_time=“0″ pop_exit_intent=“N“ pop_dont_show_on_tablet=“N“ pop_dont_show_on_mobile=“N“ popup_id=“op_popup_id_1460882067011″]

[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

2.

— SPACER —

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Akordy Emi, Adur, Ddur a Gmaj7 zavedieme do praxe na piesni Mira Žbirku
22 DNÍ

[/text_block]

— SPACER —

3.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

RYTMUS:
Po zvládnutí nácviku jednotlivých akordov, trénuj RYTMUS so mnou – podľa videa:

[/text_block]

— SPACER —

4.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

HRAJ S KAPELOU – LEVEL 1:
Po zvládnutí tréningov v 3. bode si natrénuj pieseň v tom najjednoduchšom rytme D(U)D(U) = ↓(↑)↓(↑):

[/text_block]

PRVÁ POMOC – KLIKAk potrebuješ pomôcť skôr ako dokončíš lekciu

5.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_color=“%23000000″]

Hraj pieseň spolu so mnou – LEVEL 2:

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Na začiatku sú 4 údery na HH a potom začínaš hrať TY…[/text_block]
— SPACER —

STIAHNUŤ LEKCIU – E-BOOK – KLIK

— SPACER —

6.

[custom_html]

[/custom_html]

[custom_html][socialconnect cid=1101][/custom_html]

Comments

Comments are disabled for this post.